Проекти

achieveПідтримка для ВПО за допомогою нових технологій

Стартував з Ciчня 2024

Ми розпочинаємо ініціативу, спрямовану на консультування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за допомогою штучного інтелекту (ШІ).

До вашої уваги - eAI-CONSULT – ваш персональний е-консультант у бурхливому світі законодавчих вимог та нормативів щодо різних аспектів життя ВПО.

Ми пропонуємо:

  • персоналізовані консультації: індивідуальний підхід до кожного ВПО, враховуючи їхні потреби та унікальні обставини;
  • аналіз законодавчої бази: використання аналітичних інструментів ШІ для збору даних та надання рекомендацій щодо дотриманням всіх законодавчих вимог до статусу ВПО та отримання допомоги на проживання;
  • рекомендації з покращення якості життя: систематизація інформації про всі можливі пільги, права та преференції, які доступні для отримання ВПО;
  • онлайн консультування члена команди, відповідального за безпеку в організації;
achieveeADVISE, ваш надійний партнер у цифровому розвитку, розпочинає нову ініціативу!

Стартував з Ciчня 2024

Ми запускаємо інформативну кампанію з Цифрової Безпеки для громадських організацій з метою підвищення їх рівня поінформованості щодо цифрових загроз та надання конкретних інструментів і практичних навичок для ефективного захисту цифрових ресурсів.

Ця кампанія включає в себе широкий спектр заходів, направлених на поширення корисної інформації та практичних порад з цифрової безпеки серед учасників кампанії, сприяючи їх активному навчанню та використанню здобутих знань.

Освітні матеріали та вебінари: ми розробимо для вас матеріали та проведемо вебінари, які допоможуть вам ефективно впроваджувати практики цифрової безпеки («Основи кібергігієни для ГО», «Безпека інформації в умовах повномасштабної війни», «Безпечна спільна робота з даними»).

Практичні майстер-класи: навчіться на практиці використовувати захисні програми та інструменти.

Комплексні послуги для ГО: від реєстрації на TechSoup до надання онлайн-консультацій включає в себе:

  • реєстрація організації на TechSoup;
  • створення системи зберігання даних та доступу до них;
  • проведення онлайн-тренінгів з цифрової безпеки для команди;
  • онлайн консультування члена команди, відповідального за безпеку в організації;

Взаємодія із ЗМІ: інформаційні кампанії та експертні інтерв'ю щодо цифрової безпеки.

Запрошуємо вас долучитися до нашої кампанії та сприяти створенню безпечнішого цифрового середовища для всіх. Разом ми змінюємо світ!

Подати заявку

Лідер проекту Афонін Ігор

Термін реалізації кампанії: лютий - липень 2024р.
Необхідна сума для реалізації проекту: 200 000 грн..
*Здійснюючи пожертвування на адресу даного проекту, надається згода на перерозподіл/використання коштів в інших проектах ГО
achieveЧат-бот «SmartStudy»

Старт проекту: січень 2024р

Головна ідея - поєднати в одному місці програмно згруповані матеріали з різних напрямків, для самостійного розвитку, з можливістю відслідковувати прогрес навчання, отримувати повідомлення щодо нових матеріалів, інформування щодо онлайн лекцій до яких можна доєднатися, тощо.

Мета проекту - створити інтерактивний зручний інструмент з можливістю надавати та отримувати обернений звязок по навчанню, відслідковувати успішність , тестування знань, створення запитів на нові напрямки навчання, онлайн лекції в прямих ефірах та інші.

На прикладі Чат-бот «SmartStudy» реалізовано прототип дослідного тестування прототипу продукту для отримання зворотнього звязку щодо функціоналу . Прототип з січня 2024 по березень 2024 пілотується у Дніпровській політехніці.

За результатами пілотування та апробації якого передбачається розробка удосконаленого інструменту в якому по-етапно реалізувати пілотну базу знань, і передбачити по-етапне розширення функціоналу та програм навчання.

Лідер проекту Скуратівський Богдан

Опитування щодо доцільності/необхідності розвитку альтернативних інструментів освіти

Зв'язатися з нами