Діяльність

achieveПідсумки круглого стола: «Сучасні виклики кібербезпеки для громадських організацій» 🛡

У перший день літа – 1 червня у м. Києві охочі дізнатись практичні рекомендації, тренди та лайфхаки з кібербезпеки мали змогу відвідати корисну інфоподію – неформальне обговорення труднощів захисту інформації та персональних даних громадськими організаціями.

Захід був організований ГО «eADVISE» за підтримки АМ Інтегратор Груп та Нової Пошти у форматі круглого столу. Зустріч мала на меті забезпечити громадські організації необхідними знаннями та навичками для захисту своїх цифрових ресурсів, мінімізувати прогалини у знаннях про кібербезпеку, безпечну онлайн-комунікацію та захист персональних даних в умовах воєнного стану.

Спікери заходу – Ігор Афонін, лідер напрямку кібербезпеки ГО «eADVISE», та Олена Ензель, консультант компанії «АМ Інтегратор Груп», провели круглий стіл у форматі обговорення реальних кейсів, постійного спілкування з учасниками заходу. Учасники отримали відповіді на актуальні для них запитання, залучилися до обміну власним досвідом чи практиками відомих розробників у цій області. Проведена вікторина, як закріплення отриманих знань, та призи від АМ Інтегратор Груп першим трьом переможцям, зробили суботній ранок ще більш позитивним. 

Дана подія стала завершальним етапом інформаційно-освітньої компанії з цифрової безпеки для громадських організацій "Цифрова безпека для ГО", що проводиться ГО «eADVISE» з січня місяця цього року та включала в себе три вебінари з кібергігієни, що незмінно збирали значну кількість слухачів, тим самим підтверджуючи актуальність та наявність попиту на проведення заходів з обізнаності громадських організацій у кіберзбезпеці на даний час, розміщення інформаційних довідок та консультацій з практичних ситуацій .

Не прощаючись з бажаючими отримати консультаційні поради щодо кібергігієни та налагодження кіберзахисту у громадських організаціях, ГО «eADVISE» висловлює щиру подяку всім учасникам та партнерам за активну участь та підтримку заходу. 

Разом ми створюємо безпечне цифрове середовище для кожної організації! 

achieveАнонс круглого столу: «Сучасні виклики кібербезпеки для громадських організацій»

Шановні представники громадських організацій!

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі в рамках освітньо-інформаційної кампанії з цифрової безпеки, організованої ГО «eADVISE» та реалізованої за підтримки АМ Інтегратор Груп та Нової Пошти.

Метою кампанії є підвищення рівня проінформованості щодо цифрових загроз та надання конкретних інструментів і практичних навичок для ефективного захисту цифрових ресурсів громадських організацій.

📅 Дата: 01 червня 2024 року

⏰ Час: 10:00 – 14:00

📍 Місце: м. Київ (адреса буде повідомлена додатково після реєстрації)

Участь безкоштовна

Програма заходу:

 • 10:00 – 10:30 Збір учасників, welcome-coffee
 • 10:30 – 11:00 Спікер 1: Ігор Афонін. Лідер напрямку «Кібербезпека» ГО “eADVISE” «Актуальні загрози та тенденції в кіберпросторі для громадських організацій»
 • 11:00 – 11:30 Спікер 2: Олена Ензель. Консультант з кібербезпеки ТОВ "АМ Інтегратор Груп" «Ефективна та безпечна робота громадських організацій»
 • 11:30 – 11:45 Вікторина з призами від ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 
 • 11:45 – 12:15 Перерва на каву 
 • 12:15 – 13:00 Круглий стіл: «Досвід громадських організацій у вирішенні кіберзагроз: історії успіху та навчальні моменти» 
 • 13:00 – 14:00 Підбиття підсумків, відповіді на запитання 

Чому варто долучитися:

 • Отримайте актуальну інформацію про сучасні виклики кібербезпеки.
 • Дізнайтеся про використання хмарних технологій для захисту даних.
 • Поділіться своїм досвідом та вчіться на прикладах інших організацій.
 • Задайте свої запитання експертам та отримайте професійні відповіді.

Мета заходу: забезпечити громадські організації необхідними знаннями та навичками для захисту своїх цифрових ресурсів, мінімізувати прогалини у знаннях про кібербезпеку, безпечну онлайн-комунікацію та захист персональних даних в умовах воєнного стану.

Для участі: будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: реєстрація.

Долучайтеся до нас, щоб разом створити безпечне цифрове середовище для кожної організації! 

З повагою, Команда eADVISE 

achieveШановні колеги! Ми запрошуємо вас взяти участь у нашому опитуванні щодо необхідності та доцільності розвитку альтернативних інструментів самоосвіти (у межах реалізації проекту навчального чат-боту «SmartStudy»)

Ваша думка нам дуже важлива, оскільки вона допоможе нам краще зрозуміти потреби наших користувачів та врахувати їх у подальшій роботі.

Запрошуємо вас взяти участь у нашому опитуванні за посиланням. Це займе лише кілька хвилин вашого часу, але допоможе нам створити більш ефективні та корисні ресурси для самоосвіти.

Дякуємо за вашу участь та допомогу у розвитку нашого проекту! 

З повагою, Команда eADVISE 

achieveРаді оголосити про укладення меморандуму про співпрацю з компанією «АМ Інтегратор Груп»

ТОВ «АМ Інтегратор Груп» входить до ТОП-10 провідних ІТ-операторів України. Компанія спеціалізується на проєктуванні та впровадженні проєктів з інформаційно-технічного забезпечення, призначених підвищити безпеку та управлінську ефективність діяльності організацій та підприємств державного сектора, в промислових холдингах, підприємствах паливно-енергетичного сектора та торгово-логістичної інфраструктури.

Меморандум підтверджує наміри сторін співпрацювати у реалізації заходів, спрямованих на підвищення цифрової грамотності та інформаційної безпеки серед громадян, розвиток громадянського суспільства в Україні.

Ми впевнені, що співпраця з таким досвідченим партнером, як АМ Інтегратор Груп, сприятиме розвитку інноваційних рішень та підвищенню рівня задоволення потреб наших партнерів та колег  у сфері інформаційних технологій, безпеки та схоронності даних. 

achieveРекомендації щодо дотримання інформаційної безпеки

В процесі реалізації освітньої кампанії з Цифрової Безпеки для громадських організацій нами були узагальнені основні рекомендації щодо дотримання інформаційної безпеки. Зокрема, щодо:

 • Зберігання паролів
 • Безпеки в соціальних мережах
 • Захисту від шахрайства
 • Апаратної та програмної безпеки

Запрошуємо вас долучитися до нашої кампанії та сприяти створенню безпечнішого цифрового середовища для всіх.

Разом ми змінюємо світ! 😉

achieveВебінар "Цифрової Безпеки для громадських організацій"

26 лютого 2024 року, відбувся третій і останній з анонсованого eADVISE циклу вебінарів , який проводився в рамках реалізації освітньої кампанії з Цифрової Безпеки для громадських організацій.

Ми висловлюємо подяку від eADVISE кожному з вас за обрання наших заходів для поглиблення знань з кібербезпеки. Ваша активна участь і запитання роблять наші заходи ще цікавішими та важливішими. Ми дуже вдячні за вашу зацікавленість та цінні внески.

Сподіваємося, що отримана вами інформація буде корисною і допоможе вам покращити кібербезпеку в повсякденному житті.

Анонсуємо наступний етап нашої кампанії - майстер-класи та круглі столи з налаштування програмного забезпечення, заплановані на квітень-травень.

Слідкуйте за анонсами. З нетерпінням чекаємо знову зустрітися з вами, щоб обговорити нові виклики та перспективи.

Дякуємо за вашу участь та активність! Бажаємо успішного дня та чекаємо на вас на наших майбутніх заходах.

achieveСтарт пілотного тестування чат-боту "SmartStudy"

Ми з радістю повідомляємо, що наша команда спільно з Національним Технічним Університетом України "Дніпровська Політехніка" розпочала пілотне тестування чат-боту "SmartStudy" у весняному семестрі 2023-2024 навчального року (PM - Скуратівський Богдан).

Цей проект визначає новий формат у освітньому процесі та надає можливість студентам і викладачам скористатися альтернативними технологіями у процесі навчання.

Ми впевнені, що чат-бот "SmartStudy" значно полегшить процес самоосвіти та забезпечить підвищення ефективності навчання.

Наша мета - зробити навчальний процес більш доступним та захоплюючим для всіх учасників.

Будемо вдячні за відгуки від студентів та викладачів та підтримку всіх у цьому проекті!

achieveВебінар "Кібергігієна для ГО"

В рамках реалізації освітньої кампанії з Цифрової Безпеки для громадських організацій14 лютого відбувя вебінар "Кібергігієна для ГО".

Висловлюємо щирі подяки від eADVISE кожному з вас за вибір нашого заходу для поглиблення знань з кібербезпеки. Ваша активна участь і запитання роблять наші заходи ще цікавішими та важливішими.

Ми дуже вдячні за вашу зацікавленість та цінні внески. Сподіваємося, що інформація, яку ви отримали, стане вам у пригоді і допоможе покращити кібербезпеку в вашому повсякденному житті.

Анонсуємо про наш наступний вебінар в рамках проведення Кампанії , який буде присвячений темі «Безпека інформації в умовах повномасштабної війни» та відбудеться 20.02.24.

З нетерпінням чекаємо знову зустрітися з вами, щоб обговорити нові виклики та перспективи.

Дякуємо за вашу участь та активність! Бажаємо успішного дня та чекаємо на вас на наших майбутніх заходах.

achieveОснови кібергігієни.

eADVISE долучилися до організованого Crowe вебінару "Один із найважливіших аспектів кібербезпеки Вашого підприємства" з обговоренням теми: "Основи кібергігієни"

На вебінарі ми висвітлили:

 • Ключові аспекти забезпечення кібербезпеки.
 • Важливість заходів з попередження кіберзагроз та їхній вплив на неперервність бізнесу.
 • Практичні поради щодо збереження конфіденційності та надійності даних.

Як завжди, ми прагнемо не лише поділитися знаннями, але й сприяти створенню безпечного інтернет-середовища для всіх учасників.

Дякуємо всім, хто долучився до обговорення та ділиться цінними враженнями. Ми впевнені, що збереження даних та безперебійна робота - це не просто завдання, але і велика відповідальність, яку ми можемо взяти на себе разом.

Якщо ви пропустили вебінар, не хвилюйтеся! Відеозапис буде доступний найближчим часом, і ми радимо всім переглянути його, щоб долучитися до нашої місії у забезпеченні безпеки в цифровому світі.

Нехай ваша кібербезпека буде надійною, а робота – безперервною!

achieveОснови кібергігієни.

eADVISE долучилися до організованого Crowe вебінару "Один із найважливіших аспектів кібербезпеки Вашого підприємства" з обговоренням теми: "Основи кібергігієни"

На вебінарі ми висвітлили:

 • Ключові аспекти забезпечення кібербезпеки.
 • Важливість заходів з попередження кіберзагроз та їхній вплив на неперервність бізнесу.
 • Практичні поради щодо збереження конфіденційності та надійності даних.

Як завжди, ми прагнемо не лише поділитися знаннями, але й сприяти створенню безпечного інтернет-середовища для всіх учасників.

Дякуємо всім, хто долучився до обговорення та ділиться цінними враженнями. Ми впевнені, що збереження даних та безперебійна робота - це не просто завдання, але і велика відповідальність, яку ми можемо взяти на себе разом.

Якщо ви пропустили вебінар, не хвилюйтеся! Відеозапис буде доступний найближчим часом, і ми радимо всім переглянути його, щоб долучитися до нашої місії у забезпеченні безпеки в цифровому світі.

Нехай ваша кібербезпека буде надійною, а робота – безперервною!

achieveКоли обєднуються однодумці - результат зростає в рази.

Команда наших однодумців збільшується !

На цьому тижні уклали меморандум про стратегічне партнерство з TeamMaster, компанією, яка успішно проводить високоякісні тимбілдинги протягом останніх 10 років. Їх проекти включають у себе не лише командоутворюючі тренінги, а й освітньо-навчальні заходи, де учасники прокачуються у спільному вирішенні завдань та подоланні викликів завдяки глибокому взаєморозумінню та ефективній командній взаємодії.

Віримо, що це партнерство ефективно забезпечить як популяризацію наших спільних цінностей щодо стимулювання технологічних досягнень, так і адвокацію переваг реалізації проектів.

На шляху до спільного успіху!

achieveЦифрова Безпека для громадських організацій.

Ми запускаємо інформативну кампанію з Цифрової Безпеки для громадських організацій з метою підвищення їх рівня поінформованості щодо цифрових загроз та надання конкретних інструментів і практичних навичок для ефективного захисту цифрових ресурсів.

Запрошуємо вас долучитися до нашої кампанії та сприяти створенню безпечнішого цифрового середовища для всіх. Разом ми змінюємо світ!

achieveБазова кібергігієна: захист в мережі.

Дорогі друзі та учасники вебінару з кібергігєни, що відбувся 23 січня, який ми, eADVISE проводили за активного сприяння Соціальний консалтинг "Параграф", International Leadership Young Scientists Association та окрема велика подяка за організацію Kateryna Poznanska

Висловлюємо щирі подяки від eADVISE кожному з вас за вибір нашого заходу для поглиблення знань з кібербезпеки. Ваша активна участь і запитання роблять наші заходи ще цікавішими та важливішими.

Ми дуже вдячні за вашу зацікавленість та цінні внески. Сподіваємося, що інформація, яку ви отримали, стане вам у пригоді і допоможе покращити кібербезпеку в вашому повсякденному житті.

Запис вебінару за посиланням https://lnkd.in/dgbK7FFh

Анонсуємо про наш наступний вебінар від Ігоря Афоніна, за підтримки Crowe Mikhailenko.

З нетерпінням чекаємо знову зустрітися з вами, щоб обговорити нові виклики та перспективи.

Дякуємо за вашу участь та активність! Бажаємо успішного дня та чекаємо на вас на наших майбутніх заходах.

Слідкуйте за анонсами!

achieveeADVISE та провідна ІТ-компанія CS ltd об'єднали зусилля для інновацій та розвитку.

З гордістю повідомляємо про укладений меморандум про співпрацю та представляємо нашого партнера – продуктову та сервісну IТ-компанію CS, відому своїми високотехнологічними IТ-рішення та послугами для фінансових компаній.

Віримо, що наша колаборація досвіду та знань дозволить реалізовувати суспільно корисні та проактивні проєкти з напряму FinTech,  об'єднуючи в собі інновації в області платежів, кредитування, управління активами, страхування та інші фінансові послуги, щоб забезпечити більш зручний, доступний та ефективний фінансовий досвід для користувачів.

achieveЦифрова агенція UINNO - перший партнер на шляху цифрової трансформації задля покращення життя кожного

09 січня ми уклали меморандум про партнерство у сфері цифровізації з гуру у даній області – цифровою агенцією UINNO, що відома своєю експертизою у світі інженерії, штучного інтелекту та далекоглядних технологій, покликаних вирішувати унікальні виклики для перспективних стартапів, винахідницьких малих і середніх підприємств і цілеспрямованих організацій.

Вибір UINNO як партнера для укладання першого меморандуму був зроблений не випадково, адже життя звело нас ще в перші місяці повномасштабного вторгнення, при створенні цифрової платформи єДопомога (авторські права та вихідні коди якої були передані Міністерству соціальної політики України членами eAdvise Andrew Shkirya, Valeriy Stukanov).

Впевнені, що співпраця, яка народилась у важкі часи та витримала перевірку часом і труднощами воєнного періоду, принесе найкращі результати, побудовані на досвіді, взаєморозумінні та прагненні робити якісні цифрові продукти країні, в якій народились, живемо та боремось.

А тому, чекайте на новини про наші спільні проекти та долучайтесь до партнерства !

Зв'язатися з нами