Наше бачення

«Ми уявляємо собі майбутнє, де державне управління бездоганно інтегрує передові технології для досягнення оптимального управління, фінансової стабільності та дотримання нормативних вимог. Наша організація прагне стати каталізатором позитивних змін, прокладаючи шлях у трансформації урядових операцій шляхом стратегічного застосування рішень GovTech, FinTech і RegTech. Долаючи розрив між технологіями та управлінням, ми прагнемо побудувати стійкі, перспективні суспільства, які процвітають завдяки інноваціям та інклюзивності»

Наші цінності

Інновації

Ми приймаємо та стимулюємо технологічні інновації, щоб задовольнити мінливі потреби державних органів, постійно шукаючи нові та ефективні рішення.

Співпраця

Ми віримо в силу співпраці, тісно співпрацюючи з державними партнерами, зацікавленими сторонами галузі та спільнотою для спільного створення ефективних рішень.

Прозорість

Ми прагнемо до прозорості нашої діяльності, забезпечуючи відкритість і підзвітність у всіх наших взаємодіях з державними установами, партнерами та громадськістю.

Чесність

Дотримуючись найвищих етичних стандартів, ми віддаємо пріоритет чесності в наших діях, рішеннях і технологіях, які ми підтримуємо, зміцнюючи довіру та надійність.

Інклюзивність

Ми пропагуємо інклюзивність, гарантуючи, що наші рішення GovTech, FinTech і RegTech є доступними та корисними для всіх верств суспільства, мінімізуючи диспропорції та сприяючи рівним можливостям.

Адаптивність

визнаючи динамічну природу технологій і управління, ми залишаємося гнучкими та адаптивними, готовими реагувати на нові виклики та можливості.

Наші цілі

Технологічна підтримка

Cприяння впровадженню передових технологій в урядових органах, підвищення ефективності роботи, надання послуг і залучення громадян.

Розбудова потенціалу

забезпечити навчання та ресурси, які дозволять урядовому персоналу ефективно використовувати рішення GovTech, FinTech і RegTech.

Адвокація політики

Активно брати участь у політичних дискусіях і виступати за нормативно-правову базу, яка підтримує відповідальне та вигідне використання технологій у державному управлінні.

Дослідження та розробки

Інвестувати в науково-дослідні ініціативи, сприяючи створенню інноваційних рішень, адаптованих до унікальних потреб державних установ.

Обізнаність громадськості

Підвищити обізнаність широкої громадськості про переваги GovTech, FinTech і RegTech, сприяючи позитивному сприйняттю та розумінню технологічних досягнень в управлінні.

Міжнародна співпраця

Встановлення та зміцнення партнерства з міжнародними організаціями, сприяння обміну знаннями та співпраці щодо найкращих світових практик GovTech, FinTech та RegTech.

Наша команда

Лілія Лішнянська
Лілія Лішнянська
Голова, співзасновник
Наталія Кураш
Наталія Кураш
Юридична експертиза, співзасновник
Андрій Шкіря
Андрій Шкіря
Технологічна експертиза, співзасновник
Ігор Афонін
Ігор Афонін
Кібербезпека
Богдан Скуратівський
Богдан Скуратівський
GovTech проекти
Валерій Стуканов
Валерій Стуканов
FinTech проекти
Зв'язатися з нами